AK Parti'nin Bayburt Belediye Başkan Adayı Mete Memiş!..
Hoşgeldiniz, Bugün 22.10.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Youtube
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
AK Parti'nin Bayburt Belediye Başkan Adayı Mete Memiş!..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bayburt Belediye Başkan Adayı'nı açıkladı...

AK Parti'nin Bayburt Belediye Başkan Adayı Mete Memiş!..
Habere Puan Ver : (7.5/10)
05 Aralık 2013, 14:07
  

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Bayburt Belediye Başkan Adayı'nı açıkladı. AK Parti'nin Bayburt Belediye Başkan Adayı Mete Memiş...

Başbakan Erdoğan, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı'nın düzenlediği, Bölge Toplantısı'nda Bayburt Belediye Başkan Adayını açıkladı.

Buna göre Bayburt Belediye Başkan adayı Mete Memiş oldu.

Mete Memiş kimdir?

Mete Memiş 1964 Bayburt doğumlu. Evli ve 3 çocuk babası. İlk ve orta öğrenimi Bayburt’ta lisans eğitimini 1985 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Matematik Bölümünü tamamladı. Mesleğe Kars- Kağızman’da başladı. Mete Memiş Öğretmenliğin yanı sıra, Müdür yardımcılığı yaptı. Ardından özel sektöre geçiş yaparak Bayburt Güven Dershanesinde müdür olarak çalıştı. Mete Memiş Sonrasında kurdukları şirket bünyesindeki Erzincan Güven Dershanesinde yönetiileğ ve Matematik öğretmenliğine devam etti.

Mete Memiş Büyük onuru ve mutluluğu olan 26 yıllık meslek hayatı boyunca aralarında çok sayıda akademisyen, bürokraat, işadamı, doktor, mimar, mühendis, hukukçu ve öğretmenin de bulunduğu çeşitli meslek gruplarından alanlarında başarılı sayısız bireyin yetişmesinde büyük emek sahibidir.

Mete Memiş AKP’nin kuruluş aşamasında Bayburt İl Teşkilatının yapılanmasına fikirleriyle katkı sağladı. Mete Memiş 2002 Genel Seçimlerinde AKP Bayburt Milletvekili Aday Adayı oldu. İlerleyen süreçleri yakinen takip ederek AKP adına yerel ve genel seçimlerde katkı sunmaya devam etti.

BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.


GÜNDEMDEKİ DİĞER HABERLER