Emrah'ın oğlu işten çıkarıldı!..
Hoşgeldiniz, Bugün 15.11.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Youtube
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Emrah'ın oğlu işten çıkarıldı!..

Bursa'da bir baklavıcıda asgari ücretle çalışan Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, dünkü haberlerden sonra işine son verildiği öğrenildi...

Emrah'ın oğlu işten çıkarıldı!..
Habere Puan Ver : (10/10)
13 Aralık 2013, 11:28
  
Bursa Nilüfer’deki bir baklavacıda Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan’ın çalıştığını ortaya çıkaran Polemik gazetesinin haberi önceki gün magazin gündeminin en çok konuşulan haberi oldu. Haberin ardından Tayfun Erdoğan’ın üç aydır asgari ücretle çalıştığı işyerinden çıkartıldığı öğrenildi. Erdoğan ise konu hakkında konuşmak istemediğini söyledi. Verdiği röportajda babasını “Şu an yaptığı babalık değil” cümleleriyle eleştiren ve görüşmediklerini ifade eden Tayfun Erdoğan’ın işten kovulmasının ardından iki farklı iddia ortaya atıldı. Birincisi Emrah’ın oğlu Tayfun’u arayarak, “İşi bırak, çalışma. Ben sana aylık ücretini yollarım” dediği, ikincisi ise sanatçının dükkan sahibini arayarak oğlunun işten çıkarılmasını istediği iddia edildi.
 
PARA İSTEME DİYE FERAGATNAME İMZALATMIŞTI
 
5 milyon dolarlık twitter hissesi satın alan şarkıcı Emrah’ın, ‘para istemesin’ diye bu yıl feragatname imzalattığı oğlu Tayfun’un garsonluk yapması dikkat çekti. 23 yıl önce Bursa konserinde tanıştığı hayranı Ebru Çolak’la birlikte olan Emrah, bu ilişkiden dünyaya gelen Tayfun’u kabul etmemişti. Ancak yapılan DNA testleri sonucunda Tayfun’un oğlu olduğu kanıtlanınca Emrah, çocuğunu nüfusuna almak zorunda kalmış ve mahkeme Emrah’ın oğluna eğitim hayatı boyunca nafaka ödemesi kararını vermişti. Gazeteye bir de röportaj veren Tayfun Erdoğan, babası Emrah’a sitem ettiği cümleler yer aldı.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.


GÜNDEMDEKİ DİĞER HABERLER