PELİN ÇİNİ, AYDIN KURTOĞLU'NU MİSAFİR ETTİ!
Hoşgeldiniz, Bugün 21.10.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Youtube
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
PELİN ÇİNİ, AYDIN KURTOĞLU'NU MİSAFİR ETTİ!

Çini Mürekkebi başarılı programlarına bir yenisini daha ekledi...

PELİN ÇİNİ, AYDIN KURTOĞLU'NU MİSAFİR ETTİ!
Habere Puan Ver : (7/10)
16 Mart 2016, 15:18
  

Pelin Çini Radionair’ de sunduğu Çini Mürekkebi isimli programında 8 Mart 2016 Salı günü Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu pop müzik yorumcusu Aydın Kurdoğlu’nu ağırladı. 

İki sene önce çıkardığı “KÖLE” isimli single’ı ile pop müzik dünyasına hızlı giriş yapan, ardından “HAYIRLI GÜNLER” ve “ÖPTÜM” isimli çalışmalarıyla da sağlam adımlarla ilerleyen Aydın Kurdoğlu ÇİNİ MÜREKKEBİ’NDE hem yeni projelerini anlattı hem de bol bol  babasının kulaklarını çınlattı.  

PROGRAMDAN KONU BAŞLIKLARI ŞÖYLE: 

“Babamın ismi ilk başlarda avantaj değil dezavantajdı”

Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu olmak hem çok büyük bir şans hem de epey zor. Lisede, ortaokulda insanların benimle sırf bu yüzden arkadaş olmak istediklerini hisseder üzülürdüm. Babamın ismi müzik hayatına atıldığımda da önce dezavantaj oldu. İnsanlar “Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu, nasılsa arkasındaki destek büyük, torpilli!” diyerek verdiğim  çabayı görmezden gelmeye çalıştılar.Önyargı büyüktü. Ama artık mütevazi olamayaağım. Üst üste tutan ve başarılı işlere imza atmam tesadüf olamaz. Şimdi 4’üncü single geliyor ve hepsinden daha iddialı. Kısacası bundan sonra bana kimsenin “Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu olduğum için torpilli” diyemez.  

“Kas yapıyorum, yeni klipte iddialı bir görüntüm olacak”

Yaptığımız nedeniyle görsel anlamda da kendimize dikkat etmeliyiz. Ben de şu sıralar spor yapıyorum. Kas oranım artırıyorum. Yeni klipte farklı fiziğimi de görecekler” 

“Babamla gece kulübünde pişti olmuştuk”

Babam çok anlayışlıdır ama serti de serttir. Mesela öyle gece hayatına girmemizden falan çok hoşlanmaz. Ben kulüp kapılarında ‘babasının ismini’ söyleyen biri olmadım hiç. Gizli giderdim. Hatta üniversitede bir keresinde bir mekanda pişti olmuştuk. Babam arka masamdaymış, yakalanmamak için nasıl koşarak kaçmıştım anlatmam...”

BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.


GÜNDEMDEKİ DİĞER HABERLER