PKK 23 öğretmeni kaçırdı!..
Hoşgeldiniz, Bugün 15.11.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Youtube
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
PKK 23 öğretmeni kaçırdı!..

PKK yandaşları, geziden döndüğü iddia edilen 23 öğretmeni kaçırdığı ortaya çıktı...

PKK 23 öğretmeni kaçırdı!..
Habere Puan Ver : (9/10)
09 Haziran 2014, 17:39
  

Muş’unVarto ilçesinde sıcakdakikalar yaşanıldı yol kesme eylemi yapan PKK yandaşları, geziden döndüğü iddia edilen 23 öğretmeni kaçırdığı ortaya çıktı bu gelişmeler Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Kaçırılan öğretmenler,yaklaşık on iki saat sonra serbest bırakıldığı ortaya çıktı bu gelişmeler Türkiye gündemini çalkaladı.


PKK’dan Büyük Şok 23 Öğretmen Kaçırıldı!

Muş’un Varto ilçesinde sıcak dakikalar yaşanıldı yol kesme eylemi yapan PKK yandaşları, geziden döndüğü iddia edilen 23 öğretmeni kaçırdığı ortaya çıktı bu gelişmeler Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Kaçırılan öğretmenler,yaklaşık on iki saat sonra serbest bırakıldığı ortaya çıktı bu gelişmeler Türkiye gündemini çalkaladı


Alınan bilgiye göre Karadeniz gezisinden dönen 25 öğretmenin bulunduğu araç, dün akşam saat 20.00 sıralarında Varto-Karlıova karayolunun İçmeler köyü mevkiinde yol kesme eylemi yapan bir grup tarafından durduruldu. Burada kimlik kontrolü yapan göstericiler, kaçırılan öğretmenlerden rahatsızlanan 2’sini bırakırken, 23 kişiyi de alıkoydu. Öğretmenler bugün sabah saatlerine kadar PKK yandaşları tarafından serbest bırakıldı.

Serbest bırakılan öğretmenler geziden döndükleri araçlarıyla Varto ilçesine geldiği ve daha sonra ise Muş’a geldikleri öğrenildi.

Öte yandan dün geceden beri başlayan yol kesme eylemlerinin devam ettiği ve Varto ilçesinde ise kepenklerin kapandığı bildirildi.

BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.


GÜNDEMDEKİ DİĞER HABERLER